+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Yatak Odası Kategorilerinden Oturma Odası Modelleri 2013 Makalesini Okumaktasınız.
 1. zeynep
  Yeni Üye  Oturma Odası Modelleri 2013


  2013 Oturma Odası Modelleri

  30?un üzerinde Dünyanın en başarılı tasarımlarına sahip İtalyan Markalarından oluşan koleksiyonlarıyla Sihir Mobilyanın 2013 yılı oturma odası modellerini sizin için seçtik. Bir çok İtalyan markasının yanında 1962 yılından beri Oturma Odasının modasını belirleyen Sihir Boutique de var. Geçen yıl Milano Defilesinde görmeye alıştığımız siyah beyaz renk kombinasyonu bu sefer burada görüyoruz.
  Siyah ve beyaz renk artık hayatımıza daha çok girer oldu. Bunu bir çok moda markasının koleksiyonların da görebilirsiniz. Beyazın o masum tonu ve siyahın asaleti ile birleşince ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor.
  Dünyaca ünlü tasarımcı Pasquale Natuzzi?nin sihirli parmaklarından çıkan bu oturma odaları, önümüzdeki kışın mobilya modasına ışık tutuyor.

  Oturma Odası Modelleri
  İkili & Üçlü Kanepe Modelleri

  Beyaz, krem ve kahverengi tonlarının ağırlıklı olduğu bu kanepe modelleriyle bir çok ev aksesuarınızı kombine etmiş olacaksınız. Küresel ısınmayı dikkat çekmek isteyen İtalyan Markaların bu sene natürel tonlardaki çalışmaları sektör uzmanları tarafından tam not aldı. Geçen ay Paris Defilesindeki mankenleri izlemiş iseniz, bu renklere neden daha yakın olduklarını göreceksiniz.

  Köşe Kanepe Modelleri

  Yeni evlenecek çiftlerin çok seveceği köşe kanepe modelleri üreten Natuzzi, ergonomik ve kaliteli çalışmaları ile çok başarılı. 10 yıl garanti veren başka bir marka yoktur. Yine beyaz tonlar açık. Umarım 2013 yılında bu rengi çok görürüz. Bir çok psikolog bu rengin insanı dinlendirdiğini söylüyor. Evlilik öncesi aşırı yorulan çiftler için iyi bir dinlenme olacağı şüphesiz. Oturma Odasını bu eşsiz eserle süsleyebilirsiniz.


  ikili-uclu-kanepe-modelleri-02.jpg

  ikili-uclu-kanepe-modelleri-04.jpg

  Kose-Kanepe-Modelleri.jpg

  Kose-Kanepe-Modelleri-3.jpg

  Kose-Kanepe-Modelleri-4.jpg

  ikili-uclu-kanepe-modelleri-05.jpg

  ikili-uclu-kanepe-modelleri-01.jpg 2. Takve
  Bayan Üye

  Cevap: Oturma Odası Modelleri 2013


  Evlerde kullanılan oturma grupları kimileri için yaşam kalitesini belirlemekte kimileri içinse belirli bir hayat tarzını yansıtmaktadır. ‘ Rahatlık ‘ günümüzde ev dekorasyonu ve tasarımlardan daha önce gelen bir ilkedir ve her zaman öncelik kazanmaktadır. Binbir zevke uygun olarak hazırlanan oturma grupları tüm gün yorulan kişiler için oldukça büyük önem taşımakta ve güzel görünümü kadar rahatlığı ile de insanları cezbedebilmelidir.

  2012 Oturma Odası Modelleri.jpg 3. Kayıtsız Üye

  Cevap: Oturma Odası Modelleri 2013

  türkiyenin başkenti ankaradır+ Yorum Gönder

oturma odası modelleri 2012

italyan kanepe modelleri

köşe kanepe modelleri

oturma odasi modelleri 2012

oturma odası şekilleri

ikili kanepe modelleri