+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Yatak Odası Kategorilerinden Yatak Odası Dekorasyon Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Yatak Odası Dekorasyon Modelleri


  Yatak Odası Takımı ve Yatak Odası Modelleri - Modern Tasarımlar ve en güzel fikirler

  İnsanın ömrünü en çok geçirdiği alanlardan bir yer hiç şüphesiz yatak odalarıdır. En az kalitesi kadar dekorasyonu renkler ve halıya varıncaya kadar insanın huzurlu bir uyku ve dinlenmesine etki eder. Öncelikle kullanacağınız alanın genişliği, mobilyayı nasıl yerleştirmek istediğiniz ve tercih edeceğiniz rengi belirlemelisiniz.

  Ondan sonra uyumlu, huzur verici ve doğal bir ortam oluşturmak için fikir oluşturmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın yatak odası en az oturma odanız kadar ve kıymetini bilenler için beklide daha da önemlidir. Çünkü insan en uzun zamanı orada geçirir. Yorgunluğunu orada atar ve birçok özel anlarını orada yaşar.

  Kırmızı dekorasyonun hakim olduğu bir yatak odasına sahip olmak için kolay uygulanabilir fikirler: Yatak odanızda sahil ve denizin etkisini ve renklerini kullanarak kırmızı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Bu dekorasyon için mavi, lacivert, beyaz ve kırmızı renkleri bir araya getirmeniz ve bazı denizcilik aksesuarları kullanmanız yeterli olacaktır. Özellikle yazlık evler için çok şık bir yatak odası dekorasyonu olacaktır.

  Yatak odanızda kırmızı rengi yan mobilya ve aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Örneğin bütün bir yatak başını yada yatak örtüsünü kırmızı yapmak yerine kırmızı rengi varsa küçük sandalyelerde, kırlent yastık veya koltuk döşemelerinde kullanabilirsiniz. Bazı kırmızı aksesuarlar ve çiçeklerde ekleyerek odanıza şık bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

  Kırmızı desenli duvar kağıdı, kırmızı boyalı bir duvar veya bir duvar yapıştırması da size bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca kırmızı desenli bir yatak örtüsü ile de dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

  En basit şekilde ve fazla harcama yapmadan da yatak odanızda kırmızının havasını estirebilirsiniz. Kırmızı kırlent yastıklar, kırmızı mumlar ve çiçekler romantik bir yatak odası dekorasyonu için size yardımcı olacaktır. 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Yatak Odası Dekorasyon Modelleri


  İnsanlar evlilik hazırlıkları yaptıkları zamanlar yatak odalarını seçerler ve neredeyse çok uzun yıllar bunu kullanırlar.Bu nedenle bir defa alınacak gözüyle bakmak gerekmektedir.+ Yorum Gönder