+ Yorum Gönder
Sağlık - Şifalı Bitkiler Kategorilerinden İdrar Yolları Enfeksiyonuna Bitkisel Çözüm Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  İdrar Yolları Enfeksiyonuna Bitkisel Çözüm


  Erkeklerde ve kadınlarda maalesef sıkça görülebilen bir hastalık idrar yolları enfeksiyonudur. Artık mümkünse çoğu kişinin önceliği bitkisel ve doğal yöntemlerle tedavi olmak istiyor. Çünkü ilaçların çoğunda kimyevi maddelerden dolayı bir taraf iyileşirken başka taraflar zarar görmektedir. Enfeksiyonlar ciddi rahatsızlıklardır eğer erkenden tedbir alınmazsa. Doktorunuzu da asla ihmal etmeyin. Uyguladığınız bitkisel tedavi yöntemlerinizi doktorlarınıza mutlaka anlatınız bu sağlığınız için çok önemlidir.


  Şimdi sizlere çok kolay ve etkili bir yöntem sunuyoruz:
  Bu enfeksiyona karşı bize lazım olan sadece klorsuz su ve karnabahar.


  750 ml klorsuz suyu kaynamaya bırakın. İçine 300 gr karnabahar ekleyin. Ağzını kapatın ve 6 dakika kadar kısık ateşte demlenmesini bekleyin. Altını kapattığınız karnabaharı dinlenmeye bırakın.


  Ilıyınca karnabaharı süzün. Hazırladığınız suyun yarısını sabah, diğer yarısını da akşam için. Aç karna ya da tok karna hiç farketmez.


  En çok bu tür uygulamalrda dikkat etmeniz gereken şey bu kürlerin günlük ve taze hazırlanmasıdır. Sakın bir kere hazırladığınızı ikinci gün kullanmayın.


  Günlük olarak hazırlayacağınız kürü yedi gün kullandıktan sonra üç gün ara verin. Daha sonra tekrar yedi gün kullanın. Bu şekilde tam 21 gün hazırlayacağınız karnabahar kürünü sabah ve akşam günde iki kez için. Her yedi günlük dönemden sonra bir üç gün ara vermeyi unutmayın. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder