+ Yorum Gönder
Sağlık Genel - Sağlık Kategorilerinden Sütün Cilde Faydaları Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Sütün Cilde Faydaları


  Cildinizin dostu: Süt - Ciltteki kırışıklıklarınızdan doğal bakım ile kurtulun - Pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde süt bakımı ile sahip olabilirsiniz.
  Mineral ve kalsiyum deposu olan süt adeta cildinizin en büyük besin kaynağıdır. Yaşlılığa kadar hayatın her anında güzellik ve sağlık için en büyük besin kaynağıdır.


  Tarih boyunca bir güzellik iksiri olarak hep bilinmiştir. Cildinizin beslenmesi için gerekli tüm besin değerlerine sahiptir.
  Ciltteki kırışıklıkları gidermek ve cildinizin gergin olmasını sağlamak için, bir su bardağı miktarı ılık süte yaklaşık on gr. biberiye ekleyin ve beş dakika bekletin. Daha sonra temizlenmiş olan yüzünüze göz kenarları hariç pamuk ile yüzünüzü ve boynunuza iyice sürüp yedirin.


  Cildinizi gerginleştirici bir sütle temizlemek için; 1 su bardağı ılık süte 10 gr biberiye atıp 5 dakika bekletin. Süzüp bir parça pamukla göz çevresi hariç tüm yüz ve boynunuzu silin. Bu işleme devam ettiğiniz takdirde göreceksiniz çok kısa bir süre içerisinde gergin bir yüze ve tene sahip olacaksınız.


  Biberiye eklemeden de aynı işlemi bir bardak ılık süt ile istediğiniz tenininiz herhangi bir bölümüne de uygulayabilirsiniz.
  Her türlü ciltler için yine kullanabileceğiniz bir tarifi daha verelim sizlere. Bir fincan süte küçük bir salatalık rendeleyerek yaklaşık beş dakika kaynatın. Soğuduktan sonra bir şişeye boşaltın. Artık cilt için mükemmel bir doğal bakım uygulayabilirsiniz. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder