+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Saç Renkleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Saç Renkleri


  Saçlar için bir çok saç renkleri vardır. Çok fazla tercih edilen renkler genellikle kahverengi,kahve tonları çok fazla tercih edilmektedir. Bayanların saçları güzel gözükmesi için her bayan saçına renk vermektedir. saçların çok fazla önemli olduğunu her kadın bilir.

  Kadınlar saçlarına zararlı ucuz boyaları tercih etmemektedirler. Saçlar için güzel ve lüks boyaları tercih edebilirsiniz. Bayanlar haftada bir kez saçlarını boyatırlar bunun sebebi de doğru saç rengi ve ucuz boya renklerini tercih ettikler içindir.

  Genç kızlar için en güzel renk kahverengi ve tonlarıdır. Günümüzde çok fazla kullanılan kahverengi rengi saçları canlılık ve parlaklık kattığı için her bayan için ideal bir renk olmuştur.
  Saçınız için kalıcı bir ren seçebilirsiniz. En doğru renk kahve ve tonlarıdır. Genellikle bayanların özel gecelerinde tercih ettikleri renk bakır ve tonlarıdır. Saçların ortasından başlayıp uçlarına kadar bakır ve tonlarını tercih ederler üst tarafını da kahverengi ve tonlarına boyatırlar. saçlarınız uzunsa çok güzel bir renge boyaya bilirsiniz. örneğin uzun saçlar için en güzel renk kahverengi ve bakır tonlarıdır.

  Saç renkleri 1.jpg
  Saç renkleri 2.jpg
  Saç renkleri 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Saç Renkleri


  Özellikle kadınların en çok dikkat ettiği şeylerden biride saçlarıdır bayanlar saçlarını kendilerine uygun ve sevdiği, istediği renklere boyamayı severler bunun için ise saçlarını boyarlar saç renkleri olarak birçok renk bulunmaktadır bunları şöyle örnekleyebiliriz;sirin-kullu-sari-sac-rengi.jpgindir (10).jpgimages (7).jpg+ Yorum Gönder