+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden At Kuyruğu Saç Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  At Kuyruğu Saç Modelleri


  Saçların bir çok saç modelleri vardır. En güzel modellerden biriside at kuyruğudur. Genellikle genç kızların çok fazla tercih ettiği at kuyruğu her kıza yakışacak bir saç modelidir. At kuyruğu yapıldığında güzel bir saç rengine sahip olmanız gerekir. At kuyruğu için en güzel saç rengi kahverengi ve tonlarıdır. Kahverengi rengi her saçın şekline yakışacak bir renktir en çokta at kuyruğu modeline yakışır.

  At kuyruğu uzun bir şekilde olup fön ile düzleştirilğinde çok güzel olacaktır.Saçınızı at kuyruğu yapıp bozulmaması için fön' ü kullanıp saçın bozulmaması için tercih edebilirsiniz.
  Günümüzde çok fazla tercih edilen at kuyruğu ünlü kişilerin çok fazla tercih ettiği bir saç modelidir. Ünlü kadınlar saçlarını at kuyruğu yapıp başının üstünü biraz bol bırakıp başın daha uzun olmasını sağlar.
  Saçlarını at kuyruğu yapıp saçlarını arkadan bağladığında korkarlar belki bir daha çözülmez saç çok yumuşak olduğu için çabuk çözülür istediğiniz kadar sıkın hiç sıkıntısı yoktur.

  At kuyruğu saç modelleri 1.jpg
  At kuyruğu saç modelleri 2.jpg
  At kuyruğu saç modelleri 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: At Kuyruğu Saç Modelleri


  Özellikle kadınların çok dikkat ettiği şeylerden biridir saç bakımları ve saç bakımı için kendi saçımıza uygun olarak şampuan ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız ve saçlarımıza şekil verme yöntemlerini ise saçlarımıza zarar vermeden yapmalıyız örneğin at kuyruğu, at kuyruğu modellerinden bazıları şunlardır;indir (11).jpgimages (8).jpg+ Yorum Gönder