+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Topuz Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Topuz Modelleri


  Kadınlar için çok güzel topuz modelleri vardır. Kadınlar özel bir günde saçlarını güzel bir şekil yapmaları lazımdır. çok fazla dikkat çeken saçınız olmasını istiyorsanız saçınızı topuz yapabilirsiniz.Günümüzde kadınlar saçlarını daha çok örerek tercih ederler. Örgülü saçlar çok fazla dikkat çekerler. Kadınlar saçlarını üst taraftan başlayıp aşağıya kadar örerler. Uzun olan saçları başın tam ortasında topuz halini alırlar. Özel günlerde saçları topuz yaptıklarında saçlarına süs koyup fazla dikkat çekebilirler.

  Topuz saçlarda daha çok taşlar kullanarak geceleri taşlar parladığı için saçın güzelliğine güzellik katmaktadır.
  Topuz saçları tercih edenler daha çok memur bayanlar tercih etmektedir. Topuz saçlar genellikle renkleri kahverengi olmaktadır.

  topuz modelleri 1.jpg
  topuz modelleri 2.jpg
  topuz modelleri 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Topuz Modelleri


  Özellikle kadınların çok dikkat ettiği şeylerden biridir saç bakımları ve saç bakımı için kendi saçımıza uygun olarak şampuan ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız ve saçlarımıza şekil verme yöntemlerini ise saçlarımıza zarar vermeden yapmalıyız saç modeli olarak topuz modelleri vardır topuz saç modeli olarak şunları gösterebiliriz;indir (12).jpgorgu-abiye-sac-modeli.jpg+ Yorum Gönder