+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Abiye Saç Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Abiye Saç Modelleri


  Abiye için saçınızı çok güzel bir model yapabilirsiniz. Genellikle abiye giyenler saçlarını topuz yapmayı tercih etmektedirler. Abiyenin modeline göre saç modelinizi yapabilirsiniz. Abiye daha çok uzun ve düz modeli tercih edilmektedir.

  Uzun bir elbise giydiyseniz eğer saçınızı sadece tek bir tarafa doğru saçınızı yapabilirsiniz. Çok güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. saçlar genellikle düz olarak tercih edilir düz bir saçın altına yırtmaçlı ve alt tarafı geniş olan bir elbise giyebilirsiniz.

  Abiyelerin rengi çok önemlidir saçınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız abiyenin rengini tutturmanız gerekebilir. Kırmızı bir elbise giydiyseniz saçınızın rengini kahverengi tonları olarak tercih edebilirsiniz.
  Kahverengi saç rengi mavi elbise için de uyumlu bir renktir. Her elbise için saçınızın rengini değiştirebilirsiniz. saçınızı sadece bir kere boya yapmak istiyorsanız kahverengi ve tonlarını tercih edip her elbiseyi giydiğinizde elbiseniz ön plana çıkacaktır.

  2015 abiye saç modelleri 1.jpg
  2015 abiye saç modelleri 2.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Abiye Saç Modelleri


  Özellikle kadınların çok dikkat ettiği şeylerden biridir saç bakımları ve saç bakımı için kendi saçımıza uygun olarak şampuan ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız ve saçlarımıza şekil verme yöntemlerini ise saçlarımıza zarar vermeden yapmalıyız çeşitli elbiselerimizin üstüne uygun olarak saçlarımızı yapmalıyız örneğin abiye saç modeli;nişan-saç-modeli.jpg10_d.jpg+ Yorum Gönder