+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Saç Kesim Modelleri Bayan Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Saç Kesim Modelleri Bayan


  Çok güzel saç kesim modelleri vardır. Saç modelinin en fazla kullanıldığı model boyunun hizasına kesildiğinde çok güzel bir model olarak bilinir. Genellikle yeni modeli budur. Her kadının modayı takıp ettiği için saçlarını da modaya göre yapmak isteyenler için çok güzel modeller vardır en güzel model ise saçları uzun bir kadınsanız saçınızı Röfle ve balyaj yaptığınızda saçınız canlı ve doğal görünecektir. saçınızın uzun olması sizi rahatsız ediyorsa saçınızı modaya göre kesecekseniz yeni saç modası kısa yanı boyunu geçmeyecek şekilde kat kat kesebilirsiniz.

  Saç kesimleri genellikle uzun saçmalı bayanların saçını kısaltmak istediklerinde daha çok kat kat yada röfle yaptırmak isterler. Bayanların saçları kısa olduğunda çok güzel görünürler. Eskiden uzun saç modası çok tercih edilirdi ama şimdiki saç modeli kısa saçtır.

  2015 Saç Kesim Modelleri 1.jpg
  2015 Saç Kesim Modelleri 2.jpg
  2015 Saç Kesim Modelleri 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Saç Kesim Modelleri Bayan


  Bayanlarda genellikle sıkıntılı dönemlerde saç kestirme eğilimi olmaktadır. Fakat ben saç kesirmelerine pek olumlu bakan biri değilim. Çünkü bana göre bayanı güzelleştiren saçlarıdır. Bu sebeple kısa saç yerine uzun saçın tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.+ Yorum Gönder

kısa saç röfle modelleri