+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır ? Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır ?


  Bir çok kadının tercih ettiği kakül modelleridir. Kakül ün bir çok modeli vardır. saçınızı yana doğru süpürülmüş gibi kesebilirsiniz. Saçınızın üstte kalan kısmını şakaktan şakağa ayırın ve kalan saçlarınızı kulağınızın arkasına alın. Kakülünüzü ne kadar büyük olmasını istiyorsanız arkadan o kadar saç ekleyin yada önden o kadar saç eksiltin.
  Ayırdığınız saçlardan ufak bir parça ayırın ve bunu kaküllerinizin başlaması istediğiniz yeri görmek için rehber olarak kullanın. Saçınızı çapraz şekilde ayırın ve ayırdığınız kısmı kaküllerinizin uzamasını istediğiniz yönün tersine tarayın daha önce kestiğiniz küçük parçayı da bu saçla birleştirin ve makasınızı burun hattına paralel tutarak saçınızı kesin Saçınızdan küçük parçalar ayırarak bu şekilde bütün ayırdığınız saçları kesin.
  Çok yumuşak ve kat kat bir görüntü için en önemli şey saçınızı kesmeden önce ter tarafa taramak.Bu kalın saçlı kişiler için biraz daha önemli çünkü onlarda kesme çizgileri daha belirgin olur. Bu işi yapmak size gittikçe daha kolay gelmeye başlayacak ve daha farkına bile varmadan arkadaşlarınız için kakül kesiyor olacaksınız.

  Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır 1.jpg
  Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır 2.jpg
  Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Kahkül Modelleri Nasıl Yapılır ?


  Kahkül modellerini yapmak oldukça zordur bunun için kahkül yapmak için bir kuaföre danışmalıyız en basit bir kahkül modelini size açıklıyayım;önce saçlarınızın ön kısmından bir tutam alarak burnunuza kadar olan kısıma karışmayınız amaondan sonraki kısma istediğiniz kahkül uzunluğuna göre kesiniz.+ Yorum Gönder