+ Yorum Gönder
Moda - Saç Stilleri Kategorilerinden Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır


  Kumral saç rengi daha çok esmer tenli olan bayanlar kullanırlar. Günümüzde bayanlar saçlarını daha çok kumral rengini tercih edip boya yapmaktadırlar. Birçok renk olmasına rağmen bayanlar kumral rengi tercih ediyorlar.

  Bayanlar kumral rengini çok fazla tercih ettiklerinden dolayı moda haline gelen kumral rengi ilk sıralarda yer almaktadır. Kumral renginin de iki farklı tonu Açık kumral Koyu kumral çok fazla tercih edilmektedir.

  Yüzünüzün ten rengi esmer ve gözünüzün rengi de kahverengi tonlarına yakın olduğunda saç renginizi de kumral bir saç rengine boyadığınız zaman sizi daha çekici ve etkileyici göstermeyi sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla bir davete gitmeyi düşünüyorsanız bir gün önceden saç rengini tutturmanız gerekir. Öncelikle davette siyah bir elbise giyecekseniz saçınızın rengini de kumral tercih edebilirsiniz. Elbisenizi ön plana çıkaracaktır.

  Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır 1.jpg
  Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır 2.jpg
  Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır 3.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır


  Son zamanlarda kumral saç rengi moda olmuş durumda. Fakat size tavsiyem modaya değil size yakışıp yakışmadığına önem vermelisiniz. Kumral saçlar daha çok açık tenlilerde güzel oluyor.+ Yorum Gönder

kumral saç renkleri kimlere yakışır