+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Oturma Odası Kategorilerinden Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı


  Evinizi ve özellikle gününüzün çoğunu geçirdiğiniz salonlarınızı mobilya çöplüğüne dönüştürmeyin. Salonunun büyüklüğü her ne kadar tercih sebebi olsa bile küçük bir salonu akıllıca dizayn ederek çok kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bu sizin elinizde olan bişey.

  Salonlarınız çok büyükse dilerseniz iki ayrı kısma bölerek bir bölümüne ahşap model ve renklerle dizayn edilmiş oturma guruplarıyla döşeyebilir diğer kısmına ise kendi arzunuza göre ister yemek odası dilerseniz farklı uyumlu bir çeşitde yapabilirsiniz. Beyaz renk iç açıcı ve ferah bir renk olduğundan dolayı bembeyaz bir salon tasarımıda gerçekleştirebilirsiniz. Şayet salonlarınız çok büyükse yine bir başka örneklerde de görürseniz eğer ışıklandırma sistemleri ile kurulmuş son derece mükemmel bir salon dekorasyonu yaparak sizleri ziyaret eden misafirleriniz içinde oldukça rahat ve konforlu bir karşılama yapabilirsiniz. Modern salonlar, salon dekorasyonları, salon mobilyaları,salon tasarımları, salon ev dekorasyon fikirleri, salon dizayn ,salon dekorasyon örnekleri..

  Biraz daha farklı bir yaklaşımda bulunmak isterseniz eğer rengarenk bir tasarımlada salonlarınızı daha çağdaş bir hale sokabilirsiniz. Dubleks evlere sahip iseniz çatı katı için dahi sıcak bir ortam yaratarak farklı bir mini salon tasarımı yapabilirsiniz. Benim en sevdiğim ve beğendiğim bir görüntü ise siyah asma tavan dizayn ile etrafı tamamen beyaz renkle tasarlanmış ve kırmızı renkli ünite ile duvarda oldukça hoş bir görüntü yaratması ile beraberinde kırmızı beyaz deri koltuklu bu modern salon dekorasyonu oldukça göze çarpan ve mükemmel bir görünüme sahip. Farklı salon dizaynları için galerimizden çeşitlere bakarak yeni fikirlere sahip olabilirsiniz.

  salon dekorasyonu.jpg

  salon-dekorasyonu.jpg 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı


  Salon dekorasyonu çok önemlidir. Çünkü salon evin en büyük odası olması ile fazla eşya ile doldurarak sıkışık bir görüntü ve dar bir alan yaratmamak gerekmektedir. Akıllı bir dekorasyonla salonumuzu şık ve ferah hale getirebiliriz.+ Yorum Gönder