+ Yorum Gönder
Moda Kulvar - Moda Kategorilerinden Mezuniyet Balosu Ayakkabıları Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Mezuniyet Balosu Ayakkabıları


  Bu sene de okul mezuniyet heyecanı çok erkenden başladı. Hayatlarının en önemli günlerinden birini yaşayacak olan gençler kendilerine o gün en uyumlu olan ayakkabıları şimdiden bulmaya başladılar bile.

  Hem karnelere yansıyacak notların merakı, hem takdir ya da teşekkür belgesini hakedebilecek miyim düşüncesi başlıbaşına öğrencilerin aklını meşgul ederken son sınıf öğrencileri bütün bunların dışında bir de mezuniyet telaşı yaşıyorlar.

  Hayatlarının belkide en özel gününde hem şık, hem dikkat çekici hem de kusursuz görünmek isteyen genç kızlar bütün bir gecenin size zehir olmasını ve bütün bir geceyi sandalyenizde şişmiş ayaklarla oturarak geçirmek istemiyorsanız yapmanız gereken ayakkabınızı dikkatli bir şekilde seçmek.
  Elbisenize uyumlu bir ayakkabı olsun da nasıl olursa olsun diye düşünürseniz malesef yukarda söylediğimiz gibi bütün bir geceyi dans pistinden uzakta geçirebilirsiniz. Ayağınıza rahat bir ayakkabı seçtikten sonra isterseniz bu ayakkabıyı kendiniz şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Bunu da küçük parlak taşlar alarak ayakkabınıza gönlünüzce yapıştırarak başarabilirsiniz.
  Küçük kalem şeklindeki yapıştırıcılar, renkli minik taşlar ihtiyacınız olan iki malzeme. Beğendiğiniz ama sadeliğinden şikayet ettiğiniz ayakkabılarınızı mezuniyetinize uygun hale getirmek tamamen elinizde. Ayakkabılarınızın isterseniz topuklarını boydan boya, isterseniz burnunu yada yan yüzeylerini bu taşlarla süsleyebilirsiniz.
  Aşağıdaki taşlı ayakkabı modellerinden ilham alabilirsiniz. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder