+ Yorum Gönder
Moda - Moda Trendleri Kategorilerinden Günes Gözlükleri 2015 Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Günes Gözlükleri 2015


  Artık günümüzde sadece gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumak için değil aynı zamanda güzel ve şık bir görünüm için de güneş gözlükleri kullanılmaktadır. Bütün yaz ayları boyunca bir tane gözlük yerine çeşit çeşit ve rangarenk gözlükler artık yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarındandır.


  Bu sene moda olan yaz güneş gözlükleri yine şıklıkları ve estetik duruşları ile göz dolduruyor. Elbette kendi yüzünüz ve ten renginizi hatta giyiminize uygun olanı tercih etmelisiniz. Her renk gözlük size uymayacağı gibi her model gözlüklerinde yüz hatlarınıza tam olarak oturmayabilir.


  Bunun için gerçekten bu konuda uzmanlara danışarak seçiminizi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu senenin modası olan güneş gözlüklerinden sizler için hazırladığımız resimlere bakarak fikir edinebilirsiniz.

  Erkek Güneş Gözlükleri
  erkek günes gözlüğü.jpg

  Bayan Güneş Gözlükleri
  günes gözlükleri.jpgGüneş-Gözlükleri.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Günes Gözlükleri 2015


  Yaz aylarında en çok tercih edilen aksesuarlardan biri güneş gözlükleridir bayanlar ve erkekler kendilerine en yakışan en güzel ve en kaliteli güneş gözlükleri için can atarlar günlük hayatımızda kullandığımız güneş gözlükleri modellerinden bazıları şunlardır;güneş-gözlüğü-modelleri-erkek-2017.jpgkadın-sonbisey15.jpg+ Yorum Gönder