+ Yorum Gönder
Sözler ve Mesajlar - Kutlama Mesajları Kategorilerinden Doğum Günü Teşekkür Mesajı Örnekleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Doğum Günü Teşekkür Mesajı Örnekleri


  Doğum günleri insanların doğduğu güne denir. İnsanın dünyaya geldiği günükutlamak için kişiler sevdikleriyle birlikte bir araya gelirler ve doğum günüolan kişinin doğum günün kutlar, hediyesini verir. Hediyesini alan kişi isehediye eden kişiye teşekkür eder.

  İşte o teşekkür mesajları:


  -Büyüyorum... Yaşamımda beni misafir edip, bu güne getiren büyük gönüllüailemle, onların üzerimde tılsım gibi kuşattıkları iyi niyetler ve desteklerle,sevdiklerimin her zaman yanımda ve kalpten hissettiğimvarlıklarıyla, öğrendiklerim, düşüp incindiklerim, hayal kırıklıklarım,mutluluklarım, tecrübelerimle bugün olduğu gibi her yeni gün büyüyorum...


  -Yıllar önce bir hediye almıştımbugün... Çok sevdiğim bir arkadaşım bir kutu verdi bana...“ Çok düşündüm, veben sana en uygun hediye bu olur diye düşündüm” dedi yüzüme bakarak.. Çok merakederek aldım kutuyu... Kutunun içinde saat olabilirdi, kutunun içinde çikolataolabilirdi, kutunun içinde kutu olabilirdi.


  -Bana uygun hediyeyidüşünemiyordum... Heyecan ile açtım kutuyu. Pamukların üstüne konulmuş birdeniz kabuğu, bir kuş tüyü ve bir çakıl taşı çıktı... İçine de bir notdüşmüştü......” Bu deniz kabuğu denizlerden senin için yollandı, bu kuş tüyübulutlara değdi gökyüzünde ve yeryüzüne rüzgar ile bırakıldı, bu çakıl taşıtoprağın bin bir evresinden geçti ve sonunda seninle olmak istedi......”
 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder

teşekkür mesajı örnekleri