+ Yorum Gönder
Moda - İç Giyim Kategorilerinden Gelin İç Giyim Modelleri 2013 Makalesini Okumaktasınız.
 1. Helin
  Bayan Üye  Gelin İç Giyim Modelleri 2013


  Gelin İç Giyim Modelleri resimleri

  gelinicgiyimmodelleri2yw5.jpg

  gelinicgiyimmodelleri3hz9.jpg

  gelinicgiyimmodelleriaq4.jpg 2. Takve
  Bayan Üye

  Cevap: Gelin İç Giyim Modelleri 2013


  Gelin İç Giyim Modelleri resimleri.jpg

  En özel gününüz için en özel kıyafet olan gelinliğinizin ve aksesuarlarının seçimi de yapıldıktan sonra gelinliğinizin içine ne giyeceğinize de karar vermeniz gerekiyor. İç çamaşır takımlarınız da o güne ve gelinliğinize özel olacağından en iyi seçimi yapmalısınız. Çünkü o gece çamaşırlarınızın sadece fonsiyonelliği değil çekici ve baş döndürücü olması da çok önemlidir.

  Renk seçiminde gelinliğinizin rengi dikkate alınmalıdır. Tüm gelinliklerin de beyaz olduğu bilindiğine göre çamaşırlarınız mutlaka beyaz modellerden seçilmeli. Kumaş olarak gelinliğin altında izleriyle sırıtmaması için dantel veya süslü modeller yerine ipek ve saten olmalıdır. Hem genelde çiftlerin balayı seyahatleri olduğuna göre ipekli ve saten çamaşırlardan bir kaç takımın olması size avantaj sağlayacaktır.

  Gelinlikte derin göğüs dekoltesi olan bir model seçilmişse yapışma sutyenler veya straplez modeller daha uygun olacaktır. Ayrıca gelinliğin içine sutyen dikimi de alternatif seçenek olabilir. Küçük göğüslü bayanlar, pedli toparlayıcı sutyenleri tercih edebilirler.+ Yorum Gönder

iç giyim

iç çamaşırı

iç çamaşırı modelleri

gelinlik iç giyim

iç giyim modelleri

iç çamaşır modelleri