+ Yorum Gönder
Moda - İç Giyim Kategorilerinden Penti iç giyim gelin serisi 2013 Makalesini Okumaktasınız.
 1. Helin
  Bayan Üye  Penti iç giyim gelin serisi 2013


  2013 penti jartiyer modelleri
  penti 2013 iç giyim şekillendiriciler
  penti 2013 iç giyim
  icgiyim.jpg

  penti iç giyim 2012.jpg

  pentigeliniccamasirkole.jpg


  penti 2012 iç giyim.jpg


  Penti Gelin Serisi.jpg 2. Takve
  Bayan Üye

  Cevap: Penti iç giyim gelin serisi 2013


  Jartiyer aslında Türkiye’de pek tecih edilen bir iç giyim olarak bilinmiyor. Daha çok gelinlik altlarında tercih ediliyor. Fakat bu modeller fikrinizi değiştirebilir. Dünyaca ünlü iç giyim markası olan Victoria secret jartiyerleri bir harika! Beğeneceğinizi umuyorum.
  Sevgili bayanlar, pek çoğumuz hala jartiyerin ne olduğunu bilmiyoruz belki de. Çoğumuz da tercih etmiyoruz. Özel gecelerinizde bu jartiyerlerden deneyebilirsiniz. Gelinlik jartiyerler de yine gelinlik şıklığında görünüyor. Çeşit çeşit jartiyer modelleri var. Sütyenli jartiyer, atletli jartiyer ve gecelikli olanlar… Siz de bunlardan bir tercih yapabilirsiniz. Bu jartiyerlerle baştan çıkarıcı olabilirsiniz. Her renk tonlarında jartiyer mevcut. Fuşya, mor, siyah, beyaz ve vazgeçilmez kırmızı! Göz alıcı renk ve çekicilik katan imajıyla Victoria Secret yine harikalar yarattı. İç giyimde birinci sırada yer alan ve bayanların en güvendiği marka olan Victoria Secret müşterilerine de en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. 2012 Jartiyer modelleri geçtiğimiz günlerde bir defile ile tanıtıldı.
  yeni sezon jartiyerlerle kışkırtıcı olmak istemez misiniz? sizler için ünlü iç giyim markalarının en özel jartiyer modellerini ekledik. hepsi çok şık ve cazibesi yüksek! Siz de kendinize buradan bir model seçebilir ve tüm iç giyim mağazalarından temin edebilirsiniz.

  2012 penti iç çamaşırları.jpg+ Yorum Gönder

penti

jartiyer modelleri 2012penti iç giyimjartiyer modelleripenti gelin serisipenti jartiyer