+ Yorum Gönder
Sözler ve Mesajlar - Güzel Sözler Kategorilerinden Dosta Yazılan Güzel Sözler Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Dosta Yazılan Güzel Sözler


  Dost insanın gönül aynasıdır demiş atalarımız. Yani insan dostu varsa şu hayatta her şeyin üstesinden gelebilir. Çünkü dost insanın en iyi yoldaşı ve arkadaşıdır. Günümüzde bunun önemi pek olmasa da halen devam eden dostluklar hala bir umudun olduğunu gösteriyor.

  Dostluklara yazılan güzel sözler:

  -Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  - Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  - Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  - Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  -Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder