+ Yorum Gönder
Sözler ve Mesajlar - Güzel Sözler Kategorilerinden Ablaya Güzel Sözler Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Ablaya Güzel Sözler


  Kardeşin kişinin hayatında çok büyük yer kaplar. Kardeş kişini yaşam gücüdür. Ne zaman zor bir durumda kalsa kardeşi ona yardım eder. Birde kardeşler arasında abi abla ve küçük kardeş vardır hepsini yeri başkadır tabi. Yeri başka olan insanın yani ablaya güzel sözler.

  - Bu acımasız ve güvensiz hayatta en çok ve koşulsuz güvendiğim kişi sensin. Sen benim ablamsın ve ben bununla gurur duyuyorum. Hep mutlu kal.

  -Ablama güzel bir söz yazayım dedim senden daha güzeli aklıma gelmedi. “Abla” dan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen. Canımsın.

  - Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk, Sevmeyi ve sevilmeyi öğrendik hepsi senin sayende iyi ki varsın benim canım ablam

  -Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.

  - Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum : “Seni çok seviyorum ablacım”

  -Sevdi mi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder