+ Yorum Gönder
Moda - Gelin Odası Kategorilerinden Balık Gelinlik Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Balık Gelinlik Modelleri


  Bütün kızların en büyük hayallerinden bir tanesi düğün gecelerinde nasıl bir gelinlik giyecekleridir. Bunun telaşı özellikle bir karar vermeleri icap etmesiyle en stresli döneme girer. Ancak düğün gecenizde nasıl bir gelinlik giymeye tam olarak karar verdiyseniz artık işinizin yarısı hallolmuş olur. Çünkü artık ne aradığınızı biliyorsunuz demektir.


  Bir gelin öncelikle kendi vücudunu iyi danımalı ve nasıl bir dekolte ve nerelerini örtmesi gerektiğini iyi bilmelidir. Kendisiyle barışık olan bir gelinin gelinliğinide seçmesi çok kolay olacaktır.


  Balık gelinlik modelini tercih etmeyi düşünüyorsanız ve vücudunuzun yapısı narin ve balık gelinlik modellerine uygunsa nasıl bir seçim yaparsanız yapın mutlaka harika görüneceksiniz.


  Balık gelinlik modellerinden birisini tercih etmk istiyorsanız sizlere muhteşem fikirler verecek resimlerimize bakmadan sakın karar vermeyin.

  balık gelinlik modeli yeni.jpgbalık gelinlik modeli.jpgbalık gelinlik modelleri.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Balık Gelinlik Modelleri


  Birçok genç kızın hayallerinden biri olan evliliğin en güzel karşılıklarından biri olan gelinlik giymektir bunun için genç kızlar evlenmeden öncede gelinliklere çok meraklılardır. Gelinlik beyaz renkli olduğundan dolayı saflığın ve temizliğin sembolüdür. Balık gelinlik ise bu gelinlik modellerinden bazılarıdır balık gelinlik birçok genç kızın en çok beğendiği modellerden biridir. bu modellerden bazıları şunlardır;balik-gelinlik-modelleri-2016-2.jpg
  images (2).jpg.+ Yorum Gönder