+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Ev Tasarım Kategorilerinden Küçük Balkonlar Için Dekorasyon Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Küçük Balkonlar Için Dekorasyon


  Küçük balkonlarınız için dekorasyon önerileri.

  Artık şehir yaşamımızda kaçınamadığımız sıkıntılardan bir tanesi de küçük evlerimiz ve küçük balkonlarımızdır. Ama çok basit ucuz ve pratik tercihler yaparak bu yerlerin dekorasyonunu ve kullanımını çok kullanışlı ve eğlenceli bir hale dönüştürebiliriz. Nasıl mı? işte size cevabı:

  Öncelikle balkonunuzun küçük olmasının dikkate değer olmadığı anlamına gelmeyeceğini belirtelim. Ayrılacak ufak bir bütçe ve yaratıcılıkla tek kişilik bir balkonu bile seveceğiniz bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Küçük balkon dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta oturma kısmının nasıl düzenleneceğidir.

  Balkon düzenlemesi yapılırken balkona bir masa ve istenen sayıda sandalyeler yerleştirilebilir ya da balkonun bir duvarı boydan boya sedir şeklinde ayarlanabilir. Ancak küçük balkon düzenlemesi yaparken bu uygulamalar mümkün olmayacaktır. En uygun çözüm orta boyutta bir ya da iki sandalyeyi balkonun duvarına dayalı olacak şekilde yerleştirmek ve aralarına ya da yanlarına masa yerine yüzeyi geniş bir sehpa yerleştirmektir. Eğer bu seçeneklerden hiçbirini uygun bulmuyorsanız balkonunuza yalnızca bir okuma sandalyesi ya da rahat bir puf koyabilir veya geniş minderleden bir oturma köşesi düzenleyebilirsiniz. Küçük balkon düzenlerken büyük mobilyaları kullanamayacağınız için balkonunuza istediğiniz havayı katacak olan asıl şey aksesuarlardır. Küçük balkon dekorasyonu ile uğraşırken küçük bir şemsiye, ayaklı veya düz saksılar, balkon bitkileri, duvar ışıklandırmaları, mumlar gibi pek çok şeyden yararlanabilirsiniz. Önemli olan balkonunuzun ne kadar küçük veya dar olursa olsun gözünüze güzel görünmesidir.
 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder