+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Ev Tasarım Kategorilerinden Ev Dekorasyonu Resimli örnekler Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Ev Dekorasyonu Resimli örnekler


  Evde geçirilen zamanın zevkli ve huzura dönüşmesi için seçiminizi iyi yapmanız gerekir. Bunun için modern vay klasik tercihinizi yaptıktan sonra bütçenize uygun bir dizayna başlayabilirsiniz. Ama unutmayın evi mobilya ve eşya yığını haline getirmek ev döşemek sayılmaz. Uyumlu ve ihtiyacı en iyi şekilde karşılaması hem rahatlığınız hemde estetik açıdan yeterlidir. Günümüzde birçok kişi evini adeta bir mobilya çöplüğüne dönüştürmektedir.

  Günümüzde en çok gençlerin tercih ettiği modern dekorasyon tarzında sadelik ön planda olup, çarpıcı odak noktaları ve aksesuarlar ile mekana, hareket katmak ilk kuraldır. Aksesuar seçiminde, cam ve metal tercih edebilir ve seçtiğiniz renk teması ile uyumlu ama bir o kadarda çarpıcı seçimler yapmanız gereklidir. Dekoratif malzemeler ve aksesuar seçimlerinizin büyük olması modern tarzı yansıtması şarttır.

  Duvarda şık ve farklı kitaplık, aksesuar için raf ünüteleri hatta, siyah beyaz fotoğraflar ile mekanı hareketlendirebilesiniz. Yada siyah ve beyazın hakim olduğu salonunuza kırmızı aksesuar seçimi ile kontrast oluşturabilirsiniz. Son olarak günümüzün oldukça popüler olan, duvar süsleri yani stickerları seçerek şık ve dekoratif mekanlar yaratabilirsiniz.

  Dekorasyon fikirleri edinmek için buyrun bir sürü resimler…

  ev dekorasyonu resimli örnekler.jpg

  ev dekorasyonu resimli.jpg

  ev-dekorasyon-örnekler.jpg 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Ev Dekorasyonu Resimli örnekler


  Ev dekorasyonunda evin havasını değiştiren en önemli parçalar aksesuarlardır. Bunlar yastıklar, tablolar, lambalar ve bazı biblolar evinizde tarz yapmanıza yardımcı olacaktır.+ Yorum Gönder

ev dekorasyonu

ev dekorasyon

ev dekorlari resimliev dekarasyonuev dekorasyonlarıev dekorasyonları resimli