+ Yorum Gönder
Moda - Estetik Bakım Kategorilerinden Yorgun Yüz Makyajı Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Yorgun Yüz Makyajı


  Gündelik hayat artık bizi o kadar çok yoruyor ki bu stres ve yorgunluk hemen yüzümüze yansır. Maalesef bu yorgunlukları örtmek için makyaja yöneliriz. Halbuki çok makyaj güzel görünmek demek değildir. Eğer sizde günün yorgunluğunu yüzünüze yansıdığını düşünüyorsanız sizler için harika önerilerimiz var.


  Çok su içerek teninizde ve yüzünüzde oluşan kurulukları giderebilir ve nem dengesini bol su içerek kontrol edebilirsiniz. Bu hem size enerji veriri hemde cildinizin kurumasını engeller.


  Aşırı makyaj yapmak yerine kapatıcı ve nemlendirici makyaj yapın. Bu hem aşırı makyaj ile teninizi yıpratmamış olursunuz hemde sizi daha güzel gösterecektir.


  Açık ve pembe tonlar sizi daha canlı ve daha enerjik gösterecektir. Rujunuzu da kullanırken açık tonlu renkleri tercih ederseniz faydasını yüzünüzde göreceksiniz. 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Yorgun Yüz Makyajı


  Soruyu anlayamadım. Ancak şunu söylemek isterim; makyajı özel günlerde ve kısa süreliğine yapmalısınız. Çünkü makyaj sizi anlık güzelleştirirken bir taraftan da yüzünüzü yaşlandırmaktadır. Bu sebeple elinizden geldiği kadar makyajdan uzak durmalısınız.+ Yorum Gönder