+ Yorum Gönder
Moda - Estetik Bakım Kategorilerinden Uzun Kirpiklerin Sırrı Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Uzun Kirpiklerin Sırrı


  Kirpiklerinizin daha uzun ve daha dolgun görünmesinimi istiyorsunuz? Sizler için tavsiyelerimiz var okumadan sakın geçmeyin.

  Kadınların makyajlarında en çok ilgi gösterdikleri kirpikleri için daha kolay nasıl iyi bir netice alınabilir konusunu sizler için araştırdık.


  Eğer kirpikleriniz seyrek ise veya dökülmüş ise sizlere harika tavsiyelerimiz var. Çok kolay ve basit yöntemlerle kirpiklerinizi çok daha dolgun ve daha uzun gösterebilirsiniz. Nasılmı? İşte siizlere cevap:


  Gözlerinizin içerisine kaçmadan rimelden önce kirpiklerinize bebek pudrası sürünüz ve daha sonra rimelinizle kirpiklerinizi istedğiniz şekilde şekillendiriniz.
  Başka bir yol ise rimelinizin içine birkaç göz damlası akıtmaktır. Hem zararsız hemde kirpiklerinizi daha dolgun gösterecek bir uygulamadır.


  Size başka bir tavsiyemizde kirpiklerinize rimel uygularken maskara fırçasını dik bir biçimde tutunuz ve o şekilde uygulayınız göreceksiniz kirpikleriniz hem daha dolgun hemde daha uzun görünecektir.


  Doğal yağlardan da istifade edebilirsiniz mesela hint yağı veya badem yağı sürererseniz bir süre sonra mutlaka faydasını göreceksiniz. 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Uzun Kirpiklerin Sırrı


  Her kadın uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmayı ister. Kirpiklerin uzun görünmesi için rimel kullanabilirsiniz. Yada kirpiklerinizi makasla keserek daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bedem yağı sürmek de kirpiklerin uzamasına yardımcı olabilecektir.+ Yorum Gönder