+ Yorum Gönder
Moda - Estetik Bakım Kategorilerinden Ellerimizi Için En Iyi Bakım Makalesini Okumaktasınız.
 1. Galus
  Super Moderator  Ellerimizi Için En Iyi Bakım


  Eller için doğal bakım, Hayatta en önemli olarak bilinenlerdendendir ellerimiz, herşeyin yardımcısı onlarsız birşeyin başarılamayacağı en değerli organlarımız, bu organlarımızın değerini en iyi şekilde anlamak ve bilmek bizler için en iyi yoldur.

  peki ellerimiz için nasıl bir koruma ve nasıl bir besleme ile beslemeliyiz, işte birkaç püf nokta.
  uzmanlarımız ellerimizin bakımının doğal olan maddeler tarafından yapılmasını istemekteler, ve bunlarda limon,ve tabikide zeytin yağıdır. Limon ve zeytin yağının ellerimiz için oldukça yararları vardır.

  Özellikle kış mevsimlerinde zararı en çok görenler ellerimizdir. Eller sürekli hareket eder ,çalışır,yazar,ve sürekli birşeyler içinde temastadırlar ve çok doğal olarakta mikrop kapmaya en meyilli taraflarımızdır.


  Ellerimizin ve Tırnaklarımızın en en iyi ilaçlarından birtanesi limon suyudur.ellerimizde yüzlerimiz gibi nemlendirici kremler ve besleyici maddelerle korunmalıdır.  uzmanlarımız sararmış olan tırnakların beyazlaştırılması için limon suyuna batırılması konusunda da ikazlarda bulunmuşlardır. 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Ellerimizi Için En Iyi Bakım


  Eller benim için çok önemlidir. Öyle ki ilk kez gördüğüm bir kişinin ellerine dikkat ederim. Bu sebeple kendi ellerime de özen gösteririm. ellerimi temiz tutmaya çalışırım. Ellerimize krem sürerek daha yumuşak ellere sahip olabiliriz.+ Yorum Gönder