+ Yorum Gönder
Özel Günler - Doğum Günü Kategorilerinden En Yakın Arkadaşıma Doğum Günü Mektubu Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  En Yakın Arkadaşıma Doğum Günü Mektubu


  Değerli arkadaşım,
  Seninle küçüklükten beri arkadaşız. Güzel günlerimiz çok olması rağmen kötü günlerimizde oldu. Kötü günlerde birbirimize destek olduk ve birlikle üstesinden geldik bütün sorunların. Öyle ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemiş ona rağmen arkadaşlığımız hep canlı kaldı ve kalmaya da devam edecektir inşallah.
  Benimilçe dışındaki fen lisesini kazanmamla araya giren mesafe asla arkadaşlığımızı zedeleyemeyecektir. Burada yeni insanlarla tanıştım. Yeni insanlar yeni arkadaşlıklar demektir. Gözleri sana benzeyen biri ile tanıştım. Onu tanımaya başladıkça aslında sadece gözlerinizin benzediğini fark ettim. Hiç kimse bana senin gibi değil ve ben hiç kimse ile seninle olduğum gibi mutlu olmuyorum onu fark ettim canım arkadaşım.
  Her doğum gününü birlikte geçirirdik ancak bu sefer araya giren mesafeler bunu engelledi. Doğum gününde yanında olamamanın üzüntüsünü ve hüznünü kalbimde hissediyorum inan bana kıymetli arkadaşım. Yanına en kısa zaman da geleceğim o zaman bu günün acısını deli gibi eğlenerek çıkaracağım. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun ve iyi ki senin gibi bir arkadaşım var. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllara… seni çok seven ve çok özleyen arkadaşın!

  en yakın arkadaşıma doğum günü mektubu.png 2. Zehra
  Bayan Üye

  Cevap: En Yakın Arkadaşıma Doğum Günü Mektubu


  En yakın arkadaşına doğum günü mektubu kesinlikle samimi bir şekilde olmalıdır. bu mektup hediyenin üstüne koyulmalı veya yapıştırılmalıdır. mesela şöyle yazılabilir:Canım arkadaşım iyiki döğdun iyiki varsın iyiki benim arkadaşımsın doğum günün kutlu olsun bir tanecik dostum nice mutlu senelere.+ Yorum Gönder

en yakın arkadaşa doğum günü mektubu

arkadaşa doğum günü mektubu

değerli arkadasimin dogum gunu mektubu

çok yakın arkadaşa doğum günü mektubu

arkadaşına doğum günü hediyesi mektup