+ Yorum Gönder
Özel Günler - Doğum Günü Kategorilerinden Sevgiliye Doğum Günü Hediye Fikirleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Sevgiliye Doğum Günü Hediye Fikirleri


  Bir kahve fincanın kırk yıl hatırı varsa elbetteki bir hediyenin de en az o kadar hatırı ve kıymeti vardır. Sevgiyi sürekli ve değerli kılmak için mutlaka bir yol bulabilirsiniz. Herkes kendi bütçesine göre mutlaka bir hediye alabilir. Hediyeyi değerli kılan pahalı olması değil içten ve severek verilmesidir o zaman göreceksinizki bir taş parçası bile gönül almaya ve sevindirmeye yetiyormuş yeter ki içten gelen bir duyguyla paylaşın.

  Sevgilinize ne hediye almak istersiniz? Işte size en güzel hediye fikirleri..

  Erkek sevgili için hediye önerileri:

  kol saati, kravat, kolye, tişört, gömlek, kalem, kalemlik, tuttuğu futbol takımının forması, top veya sevdiği spor dalıyla ilgili bir spor aleti olabilir. Kendiniz de onun neler sevebileceğini keşfetmelisiniz.

  Bayan sevgili için hediye önerileri:

  parfüm, çikolata, saat, kolye, ayakkabı, kol çantası, küpe, yüzük, gerdanlık, halhal, çantasına koyabileceği ayna, tarak, makyaj seti, makyaj malzemelerinden uygun bir şey, çok sevdiği renkten bir elbise, odasının rengine ve dekorasyonuna uygun bir tablo.

  Erkek eğer gerçekten seviyorsa sevgilisine çok ufak birşeyle bile mutlu etmeyi başarır. Artık devamını siz düşünün. 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Sevgiliye Doğum Günü Hediye Fikirleri


  Sevgili tektir. Bu nedenle sevgiliye özel hediyeler verilmelidir. Onun için kendi ellerimizle yaptığımız kalp şeklinde bir pasta veya sevgi sözcükleri içeren kutular verebiliriz.+ Yorum Gönder