+ Yorum Gönder
Sözler ve Mesajlar - Dini Sözler Kategorilerinden Dini Hayırlı Geceler Mesajı Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Dini Hayırlı Geceler Mesajı


  İslam dini günümüzde bile her soruya ve soruna cevap olmuştur. Yani dinimiz çok yönlü ve hoşgörülü bir dindir. İnsanoğlunun aslında hayattaki sözlüğüdür İslam dini. Bu yüzden yatarken ve kalkarken onu hep açıp okumalıyız.

  Dini hayırlı geceler mesajları

  -Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

  -Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler…

  -Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul gecen hayırlı olsun.

  -Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

  -Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

  -Allah huzurlu uyku, hayırlı gece sabaha da uyanmayı nasip etsin. İyi uykular…

  -Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bu geceler hayırlı olsun.

  -Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder