+ Yorum Gönder
Moda - Çanta Ayakkabı Kategorilerinden Kışlık Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Kışlık Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri


  Yeni kışlık desenli ve topuklu ayakkabıların bir çok modelleri vardır.

  Kışlık ayakkabılar insanların ayağını hem sıcak tuttuğu için hemde dikkat çektiği için tercih edilmektedir. Bayanlar kış için güzel bir ayakkabı seçerler ayakkabı hem sağlam hemde desenli olan ayakkabıları seçerler bir çok kadının sevdiği desenli ayakkabılar lüks ayakkabılardır. Genellikle fazla desenli ayakkabılar tercih edilmez fazla küçük olmayacak şekilde çiçekli ve gül resimleri ayakkabıları tercih etmektedirler.

  Kışlık topuklu ayakkabıların birçok modelleri vardır. Topuklu ayakkabılar daha çok yaz aylarında kullanılır. Kışın yerler ıslak ve kaygan olduğu için fazla tercih edilmemektedir. Kışın bir ofiste ve bir şirkette çalışıyorsanız topuklu ayakkabı giymeniz şart olabilir. Şirkette kadınlar topuklu ayakkabı giymelerinin sebebi de onlar hem topuklarını hem iktidara ortak olmak için hem de “seksi” görünmek için topuklu ayakkabıları tercih etmektedirler.
  Bayanların çok fazla tercih ettikleri leopar desenli ayakkabılardır. Leopar desenli ayakkabılar fazla dikkat çektiği için bayanlar tercih etmektedir.
  2015 Kışlık Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri 1.jpg
  2015 Kışlık Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri 2.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Kışlık Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri


  Ayakkabılar kadınların vazgeçilmez şeylerinden biridir. her zaman ve her mevsimde çeşit çeşit ayakkabı olduğu gibi kış mevsiminde de çok farklı ve güzel ayakkabı modelleri var. Desenli topuklu ayakkabılarda bu ayakkabı çeşitlerinden biridir bunlara şöyle örnek verilebilir;indir (5).jpg
  kışlık-desenli-topuklu-ayakkabı-modelleri-2.jpg
  indir (6).jpg+ Yorum Gönder