+ Yorum Gönder
Moda - Çanta Ayakkabı Kategorilerinden Deri çantalar Nasıl Temizlenir Makalesini Okumaktasınız.
 1. Galus
  Super Moderator  Deri çantalar Nasıl Temizlenir


  Deri çantaların temizliği nasıl yapılmalıdır, En kaliteli ve en dayanıklı olan bir üründür. bu yazımızda sizlere deri temizliğinin nasıl yapılacağını kısa bir şekilde aktaracağız.


  Deri çantanın temizliği
  : Deri çanta deterjan ılık su içerisinde bir beizi iyice sıkın ve öylece silinmesi gerekmektedir.

  daha sonra temiz bir suya batırıp bezinizi tekrardan sıkın ve silin kuru bezle kurulayın. Deri ürününüzde parlaklık görmek istiyorsanız çok az yağlı krem ve yumuşak bir bez bularak her tarafını silin ve parlatın.  Aracınızdaki Derilerin Temizliği :


  Kirin çokluğuna göre deri üzerlerini güçlü veya hafif deri temizleyicileri ile temizlenmesi gerekmektedir.  deri temizliği için temizleme fırçalarını kullanabilirsiniz. Deri zaman içerisinde eskir ve kuruduğundan aracınızın derisini tekrar yağlayın ve öyle gereklidir.


  böylece deriniz uzun ömürlü ve daha dayanıklı olacaktır.düzgün ve sıkça yapacağınız bakım çok daha sağlıklı gelişme verecektir.
 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Deri çantalar Nasıl Temizlenir


  derinin temizlenmesi diğerlerinden daha kolaydır. Bunun için temiz bir bezi kullanarak yapabileceğiniz gibi kremli bir bezi kullanarak da çok rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Deri bir çok eşyamız mevcuttur. Bunların hepsini kolaylıkla halledebilirsiniz.+ Yorum Gönder