+ Yorum Gönder
Özel Günler - Babalar Günü Kategorilerinden Babalar Gününde Ne Yapılabilir ? Makalesini Okumaktasınız.
 1. Galus
  Super Moderator  Babalar Gününde Ne Yapılabilir ?


  Babalar gününde ne yapılır ?,Her Babanın oğlunun yada Kızının yanında değeri farklıdır,bu günü kendilerine özel kılan büyükler ne iyi etmişlerde kendilerine armağan etmişlerdir.

  Babalar bu dünya üzerinde bizlerin en yakın ve bizim için en çok güvendiğimiz kişiler olmuşlardır, kendilerini bu gibi günler dışındada zor zamanlarında ve sevinçlerinde daima beraber olalım. Onlar için bu günler yetersiz ancak bizler kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayalım, onlar için 1 gün değil her gün bile az sayılır.

  Babalarımızın bizim üzerimizdeki hakları oldukça fazladır.çünkü bu dünyaya gelişimizden itibaren bizleri kollayıp büyüten,besleyen,daima bağrına basan babalarımız olmuşlardır.

  Zor zamanlarımızın yardımcıları,çıkılmaz sandığımız yollardan çıkılmasını bilen babalara nasıl teşekkürlerimizi arz etmeyelimki...

  Bu günlerde hepimiz Babalarımız için küçük ama çok anlam ifade eden hediyeler alabiliriz, dolayısıyla kendilerini çok sevindirecek bir harekette bulunmuş oluruz ,tabi hediye herşey demek değildir, böyle bir günde yanında bulunmakta onun için sevindirici bir durumdur


  Babalar Gününüz Kutlu olsun.
 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder