+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Avlu Bahçe Kategorilerinden Kış Bahçesi Dekorasyon Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Aylin
  Bayan Üye  Kış Bahçesi Dekorasyon Modelleri


  Kış Bahçesi Modelleri

  Kış Bahçesi Nasıl Yapılır

  kış bahçesi profilleri


  Konforlu ve samimi bir kış bahçesi yaratmak aslında bir adım uzağınızda. Birkaç ipucunu göz önünde bulundurarak bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz.

  Kış Bahçesi.jpg

  Mobilyalar:

  Kış bahçesinde küçük bir oturma köşesi planlayabilir, karlı ya da yağmurlu havalarda manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. 5 çayınızı keyifle yudumlayabileceğiniz bir oturma köşesine alternatif yemek yiyeceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Özellikle evde yemek odası için ayırdığınız bağımsız bir oda yoksa veya mutfağınız bir yemek masasını konumlandırmak için yeterince geniş değilse kış bahçesi bunun için pratik bir çözüm olabilir. Dinlenmek için kullanacağınız bu alanın ferah ve havadar olmasına özen gösterin.  Renkler:

  Limonluk bahçeye açılıyorsa, burayı dekore ederken kullanacağınız renklerin bahçenin renkleriyle uyumlu olmasına özen gösterin. Örneğin; yeşil, kahve, krem gibi renkler birbirini tamamlayan dingin renklerdir. Bu sebeple kış bahçesi için rahatlıkla tercih edilebilir. Öte yandan soğuk havaların uyuşukluğunu üzerinden atmak isteyenler fuşya, mor, kırmızı ve sarı gibi harekete geçiren canlı renkleri seçebilir.

  Tekstiller:

  Masa örtüsü, yastık, throw, minder, perde gibi aksesuar ve tekstillerle kış bahçenize sıcaklık katabilirsiniz. Bunların arasında en çok dikkat edilmesi gereken perde seçimidir. Manzarayı engellememek ama aynı zamanda özel hayatınızı da korumak için katlanır panel perdeleri tercih edebilirsiniz.

  Yeşil bitkiler:

  Limonluk için yeşil bitkiler adeta vazgeçilmez bir dekoratif unsurdur. Büyük saksılarda meyve ağaçları, yeşil bitkiler ve rengarenk çiçekler limonluklar için ideal bir seçim.

  Aksesuarlar:

  Kış bahçenizde doğaya göndermeler yapabilirsiniz. Örneğin büyükçe bir ayna ile doğa manzarasını iç mekana yansıtabilir, yemek masanızda taş ve ahşap gibi doğal malzemeler kullanabilirsiniz. 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Kış Bahçesi Dekorasyon Modelleri


  Bu işi gerçekleştirmek için para ve mekan gerekmektedir.Bu herkesin yapabileceği bir şey olmadığı için herkesin de hayali değildir.Fakat yapıldığı zaman ise çok güzel olmaktadır.+ Yorum Gönder

kış bahçesi dekorasyonu

kış bahçesi modelleri

kış bahçeleri

kış bahçesi

kış bahçesi dekorasyonkış bahçesi dekorasyon örnekleri