+ Yorum Gönder
Sözler ve Mesajlar - Aşk Sevgi Sözleri Kategorilerinden Evlilik Yıldönümü Sözleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Evlilik Yıldönümü Sözleri


  İki evli çiftin mutlu ve huzurlu ve birazda sıkıntılı bir yıllarını bıraktığı dönemdir evlilik yıldönümleri. Bu dönemle çiftler birbirlerine hediye alırlar ve bu günü ilk tanışma ve evlilik öncesi anılarla konuşarak geçirirler. Tabi bu gecenin romantik yemeğinde unutmamak gerekir. Bu özel günde çok özel ve sözler şöyledir.

  -Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

  -Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıl dönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  -Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

  -Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

  -Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile..

  -Bir elmanın iki yarısı gibisiniz… Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar…

  -Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

  -Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak sen her zaman canım olacaksın Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. 2. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder