+ Yorum Gönder
Dekorasyon - Aksesuar Trend Kategorilerinden Ev Dekorasyonu Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Ev Dekorasyonu


  Bir evde seçtiğiniz renk mobilya ve tasarıma mana katan bazen çok küçük ayrıntılar vardır. Az bir masrafla çok güzel bir ev görümüne sahip olabilirsiniz. Önemli olan fikir üretmek ve bu konuda biraz kafa yormak gerekir.

  Küçük evlerde özellikle çocuksuz bir evde kullanılabilecek trabzansız bir model hem ferah bir görüntü verecek hem de size yerden kazandıracaktır.

  Mutfak lezzetli yemeklerin pişirildiği bir yer olmanın yanı sıra zevkli sohbetlerin yapıldığı da bir mekandır. Bazen bu sohbetlere küçük bir kahvaltı, bazen de bir kahve eşlik eder.

  Mutfak hijyenik ve rahat bir şekilde yemek pişirmenize olanak sağlarken, aynı zamanda bu dakikaların sizin için bir zevk olmasını da sağlamalıdır. Bunun için de iyi planlanmış mutfaklara ihtiyaç vardır.

  Merdivenli bir evde merdivenden dolayı yer kaybetmemek ve merdiveni evin estetik dekorasyonuna uygun bir şekilde kullanmak önemlidir.

  Merdiven altını kiler, depo, çocuklar için oyun alanı gibi amaçlarla kullanmanın yanı sıra küçük evlerde yer kazanmak için yatak odası olarak da kullanabilirsiniz.

  Havaların ısınması ile birlikte havuz mevsimi de başlamış bulunuyor. Evinizde, belki otelinizde, belki de hayalleriniz de havuz keyfi yapmak için bu fikirler hoşunuza gidebilir.

  Bu yazı havuz başında sinema keyfi yaparak geçirmeye ne dersiniz. Kışın kaçırdığınız filmleri açık hava sineması ortamında izleyebilirsiniz.

  Bilgisayarın hayatımaza girmesiyle çalışma hayatımız da değişti. Çalışma iş hayatının yanı sıra ev hayatımıza da girdi.
  Aynı zamanda sosyal medya vesaire derken oturma odalarında veya salonlarda da bilgisayarsız yapamaz olduk. Hatta bilgisayarlar televizyonların yerini dahi alır oldu.

  Hal böyle olunca oturma odalarında da bilgisayarlarımızı koymak için bir çalışma masasına ihtiyaç duyar olduk.
  Kanepenin arkasına yerleştireceğiniz bir çalışma masası size yerden kazandırırken, dresuar görüntüsü ile salonunuzun dekorasyonuna da uyum sağlayacaktır. 2. Mrtclk
  Yeni Üye

  Cevap: Ev Dekorasyonu


  Evimizi güzelleştiren sıcak ve değişik bir hava katan aksesuar seçimi çok önemlidir. Aksesuar seçerken pahalı ve gösterişli olması önemli değildir. Bazen ufak ama basit şeylerde evinizin görselliğini değiştirebilir.+ Yorum Gönder