+ Yorum Gönder
Sağlık - Ağız ve Diş Kategorilerinden Ozonlu suyun faydaları nelerdir Makalesini Okumaktasınız.
 1. zeynep
  Yeni Üye  Ozonlu suyun faydaları nelerdir


  Ozonlu suyun faydaları nelerdir

  Soğuk klorsuz su seramik filtreden geçirilen ozon gazı ile işleme tabi tutulduktan sonraki durumuna Ozonize edilmiş su diye tanımlanır Aktif Oksijen diye de tanımlanan Ozon ,suya Oksijenden 10 kat daha fazla geçer.ve sudaki aktiviteyi arttırır.
  Günde 8 bardak içilen (boş mideye) veya bunun lavman olarak tatbik edilmesi vücudun oksjenasyonunu arttırarak vücuttan zararlıların atılma işleminde yardımcı (detoxification) olur.
  Limon Portakal suları ozonize edilebilir.Yüzeyel tatbik edildikleri takdirde bu mamüllerin bütün cilt lezyonlarında örneğin cilt kanseri,kuru cilt,psoriasis ve ülserlerinde etkili olduğu pek çok medikal yayınlarda belirtilmektedir.
  Yapılan çalışmalarda içilir ozonize suyun allerjilerde,karsinomlarda,soğuk algınlıklarında, kandidasis de ağız içi ülserlerinde,baş ağrısı,gastrit, düşük kan sirkülasyonunda,diş hekimliğinde yapılan müdahaleler sonrası enfeksiyon riskini ve serbest radikalleri azaltmakta yara temizliğinde ve minor yanıklarda yararların bakımında etkin olduğu gösterilmiştir. 2. Helin
  Bayan Üye

  Cevap: Ozonlu suyun faydaları nelerdir


  Ya bilmediğimiz ne kadar çok şey var, ozunlu suyun bu kadar faydalı olduğunu bilmiyordum... 3. Kayıtsız Üye

  Cevap: Ozonlu suyun faydaları nelerdir

  Ozon suyunu annem kullanıyor karşı komşumuz sayesinde ögrendik bunu. Böbreklerindeki rahatsızlığını ilk ictiginde agrılarını gecirdi. Denemeniz de fayda var+ Yorum Gönder

ozonlu suyun faydaları

ozon suyu faydaları

ozon suyunun faydaları

ozonlu su içilirmi

ozonlu su

ozonlu su faydaları