+ Yorum Gönder
Moda - Abiye Elbiseler Kategorilerinden Büyük Beden Gece Abiyeleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Büyük Beden Gece Abiyeleri


  Çok şık ve güzel görünmek istedğiniz günlerinizde ve gecelerinizde artık fazla kilolarınızı sorun olmaktan çıkaran modelleri seçmek mümkün. Yeterki siz vücüdunuzu iyi tanıyın ve fazlalıklarınızın çok olduğu bölgelerinizi kapatacak hilelerin nerelerinizi örtmesi gerektiğine karar verin.


  Örneğin basenleriniz büyükse onları örtecek model elbiseleri tercih edebilirsiniz. Göğüsleriniz fazla büyükse V yakalı modelleri yada straplez türden elbiseleri tercih ederk büyüklüklerini gizleyebilirsiniz.


  Uzun elbiseleri tercih etmeniz kalın bacaklarınızı örter ve daha şık görünürsünüz.


  En mükemmel seçimi ve en doğru kararı kendiniz için kendinizin vereceğinizi unutmayın yine çevrenizde faydalanabileceğiniz kişilerden fikir edinebilirsiniz.


  Bu senenin en şık abiye ve gece modellerini sizler için bir araya getirdik. Bu resimlere bakarak değerlendirme yapabilir ve doğru bir tercih yapmak konusunda daha rahat olabilirsiniz.

  büyük beden abiyeleri.jpgbüyük beden gece abiyeleri.jpgbüyük-beden-abiye-dantel.jpggece-buyuk-beden-abiye.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Büyük Beden Gece Abiyeleri


  abiyeler düğünlerde giymek için veya mezuniyetler gibi birçok yerde kullandığımız elbise çeşitlerinden biridir. abiye elbiselerin genellikle küçük bedenlerini rahatlıkla bulabiliyoruz ama bunların büyük bedeni de bulunmaktadır örnek olarak şunları gösterebiliriz;buyuk-beden-elbise-abiye-4.jpgindir (8).jpg+ Yorum Gönder

gece kıyafetleri büyük beden

büyük beden gece kıyafetleri

büyük beden gece elbiseleri

44 beden gece elbiseleri