+ Yorum Gönder
Moda - Abiye Elbiseler Kategorilerinden Abiye Elbise Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Abiye Elbise Modelleri


  Abiye elbiselerin bir çok modelleri vardır. Ünlülerin en fazla kullandıkları abiye modeli dar abiye modelleridir. Dar abiyeler her kadın için çok güzel abiyelerdir. En fazla tercih edilen renkler genellikle mavi tonları ve kırmızı renklerdir.
  Günümüzde bayanların çoğu özel gecelerde daha çok abiyeleri tercih etmektedirler.
  Abiye modellerinin en güzeli alt tarafı geniş olan abiyelerdir. Abiyeler genellikle taşlı süslü olan abiyeler tercih edilir.
  Farlı ve değişik süslenen abiyeler çok fazla dikkat çekmektedir.Çoğu kadının severek tercih ettikleri abiyeler yırtmaçlı ve dikkat çeken abiyelerdir. Abiyeler tek renkli olduklarında Fazla dikkat çekmektedir.
  Dantelli abiyeler çok fazla tercih edilir. Dantelli abiyeler çok güzel süsleri ve tasarımları olduğu için tercih edilir. Abiyenin tam ortasına bir kemerle süslendiğinde çok güzel olacaktır.

  biye elbise modelleri 1.jpg
  biye elbise modelleri 2.jpg
  biye elbise modelleri 3.jpg


  Eklenmiş Resimler Eklenmiş Resimler    

 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Abiye Elbise Modelleri


  Abiyeler, kadınların düğünlerde, mezuniyet günlerinde veya öneli bir günde kullandıkları uzun elbiselerdir. Abiye seçimi yaparken öncelikle kendi vücudunuzu tanıyarak yapmalısınız. bir kaç abiye örneği;

  2016-Abiye-Elbise-Modelleri.jpgbu-yilin-en-guzel-abiye-nisanlik-modelleri-uzun-kizlar.jpgen-guzel-abiye-payetli-dantelli1.jpgen-guzel-yesil-abiye-modelleri-2015-9.jpg+ Yorum Gönder