+ Yorum Gönder
Moda - Abiye Elbiseler Kategorilerinden Kışlık Elbise Modelleri Makalesini Okumaktasınız.
 1. Selim
  Administrator  Kışlık Elbise Modelleri


  Kışlık elbiselerin bir çok modelleri vardır.Her kadın için çok güzel modeller vardır. Kadınlar daha çok dar elbiseleri tercih ederler. Tercih etmelerinin sebebi de kışın vücutlarını daha sıcak tutması için tercih ederler. Dar bir elbisenin üstüne de güzel manto giyerler. çok fazla dikkat çekmesini istiyorsanız mantoyu kısa tercih edip dikkat çekebilirsiniz.

  Günümüzde çok fazla kışlık elbise modelleri vardır. Her bedene her yaşa göre elbise bulabilirsiniz. Kışlık elbiseler sizi sıcak tutan bir elbise tercih etmelisiniz. genellikle elbiseler pamuktan olup bedeni sıcak tutarlar. yeni kışlık elbise modelleri diz üstü olup tek renkte tercih edilmelidir. Modayı takip ediyorsanız elbisenizi tek renk seçip tam üzerinize oturacak şekilde tercih edebilirsiniz. Kışlık elbiselerin rengi siyah olduğunda sizi sıcak tutacaktır. Kapalı renkler her zaman vücudun sıcak kalmasını sağlar.

  Kışlık elbise modelleri 2016 1.jpg
  Kışlık elbise modelleri 2016 2.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Kışlık Elbise Modelleri


  Kışlık elbiseden kastınız nedir tam olarak anlayamadım ama bana göre kışın giyebileceiğiniz ve giymeniz durumunda çık olabileceğiniz elbiseler şunlardır;
  images (1).jpgimages (3).jpgindir (8).jpgindir (9).jpg+ Yorum Gönder

sıcak renk