+ Yorum Gönder
Moda - Abiye Elbiseler Kategorilerinden Uzun Etek Modelleri Ve Modası Makalesini Okumaktasınız.
 1. çiçekçi
  Yeni Üye  Uzun Etek Modelleri Ve Modası


  Uzun eteklerin bir çok modelleri vardır. Modası hiç geçmeyen uzun etekler bayanlar eskiden çok fazla tercih ederlerdi. Şimdi eteğin yerini pantolon almıştır. Etekler hiç bir zaman ne modelleri nede modası geçmemektedir. Kadınların giydiği etekler daha çok yırtmaçlı olan etekleri kullanırlar. Ünlü kişilerin çok sevdiği yırtmaçlı etekleri özel günlerde giymeyi tercih etmektedirler. Uzun eteklerin bir çok rengi ve kumaş türünden yapılmaktadır. Etekler için en güzel renkler kırmızı ve siyah renkleridir.

  Özel günlerde çok fazla tercih edilen renklerden birileridir. Etekler daha çok bayanlar giyerler her ülkenin kültürü geleneği farklıdır. Iskoçya' da erkekler etek giymektedirler bize belki komik gelebilir ama Iskoçya' nın kültürü adetler olduğu için erkekler giyerler.

  Etekler genellikle uzun olup ve tek renkten oluşur. Bazı etekler bir kaç renkte olurlar onlar fazla tercih edilmemektedir.

  Uzun Etek Modelleri Ve Modası 1.jpg
  Uzun Etek Modelleri Ve Modası 2.jpg 2. BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Uzun Etek Modelleri Ve Modası


  Ben etek giymeyi çok severim. Çünkü etekle kendimi çok rahat ederim. İnternette küçük bir araştırma yaptım. ve size öneri olarak bir kaç etek modelinin fotoğrafını gösterdim;
  askılı-uzun-etek-modelleri.jpgimages (4).jpgindir (9).jpg


  Eklenmiş Resimler Eklenmiş Resimler  

+ Yorum Gönder